2017. szeptember 07., csütörtök 01:36

Szeptemberi Detektív Klubnap Meghívó Kiemelt

A Magyar Detektív Szövetség "Detektív Klubnap" címmel évadnyitó őszi összejövetelét 2017. szeptember 13-án, szerdán 15.00 órai kezdettel tartja.

• Az önálló magánnyomozói törvény kodifikációsi folyamatának aktuális helyzete, a tagok számára lényeges jogok és kötelezettségek áttekintése kötetlen megbeszélés keretében.

Fontos információ: Parkolás az alsó rakparton, parkolási dij: 175.- Ft/óra.

Megjelent: 224 alkalommal Utoljára frissítve: 2017. szeptember 08., péntek 03:40