2018. október 03., szerda 10:48

Októberi Detektív Klubnap Meghívó

A Magyar Detektív Szövetség "Detektív Klubnap" címmel következő összejövetelét 2018. október 17-én, szerdán 15.00 órai kezdettel tartja.

• Szolgáltatás bemutató az OPTEN Informatikai Kft cégnyilvántartással kapcsolatos szolgáltatásairól. Az előadás végén, megfelelő számú érdeklődő esetén, lehetőség nyílik egyes csomagok kedvezményes előfizetésére.

Meghívott vendég: Ézsiás Tünde az OPTEN Informatikai Kft. értékesítési vezetője

• Tájékoztatás a 2018.szeptember 14-16. között Isztambulban megrendezett Nemzetközi Detektív Szövetség (IKD) éves közgyűlésén elhangzottakról.

Előadó: Karl Peter Kirk a Magyar Detektív Szövetség elnökségi tagja, IKD összekötő

• Kérjük részvételi szándékának jelzését, legkésőbb az aktuális klubnapot megelőzően 5 munkanappal.
  • A Klub működésével, programjával kapcsolatos tájékoztatás az elnökség tagjaitól (Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) kérhető.

Megjelent: 159 alkalommal Utoljára frissítve: 2018. október 03., szerda 12:55