2019. december 02., hétfő 10:19

Decemberi Detektív Klubnap Meghívó Kiemelt

A Magyar Detektív Szövetség "Detektív Klubnap" keretében következő összejövetelét 2019. december 18-án, szerdán 15.00 órai kezdettel tartja.

1. Az internet, mint a legális adatgyűjtés színtere. Lehetőségek, ötletek és megoldások a detektívek számára.

Előadó: Bardóczi Ákos nyílt forráskódú intelligencia-szakértő, kutatási tanácsadó

2. Előtervezés a Magyar Detektív Szövetség 2020. évi tevékenységére vonatkozóan.

- Gondolatok a Szövetség munkájáról, perspektivikus lehetőségeiről hazai és nemzetközi viszonylatban; A fejlődés irányai, a rendszeres oktatás, tapasztalatcsere fontossága;

- A tagok belső együttműködésének és segítő szerepvállalásának jelentősége az MDSZ tevékenységében.

Előadó: Vezetőség

Kérjük a tagságot, hogy gondolataitokkal, javaslataitokkal nyújtsatok segítséget a vezetőség munkájához. Az Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre küldjétek meg kérdéseiteket, javaslataitokat a szövetség munkája hatékonyabbá tétele érdekében. Szándékaink szerint 2020 februárjára terveznénk a Magyar Detektív Szövetség következő közgyűlését, amelyen sor kerül az éves terv elfogadására is. Ennek előkészületére kérünk határozott aktivitást.

• Kérjük jelezze részvételi szándékának, legkésőbb az aktuális klubnapot megelőzően 5 munkanappal az Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.
  • A Klub működésével, programjával kapcsolatos tájékoztatás az elnökség tagjaitól Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen kérhető.

Megjelent: 131 alkalommal Utoljára frissítve: 2019. december 02., hétfő 13:23